İçindekiler

İSTANBUL OTOMATİK KAPI  VE KEPENK SİSTEMLERİ 0545 603 80 57

İstanbul Otomatik Kapı
İstanbul Otomatik Kapı

Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe bulunan firmamız; otomatik kapı, otomatik panjur, otomatik pergola,otomatik bahçe kapısı ve fotoselli kapı imalatı, montajı ve servis hizmeti sunmaktadır.  Sektörün aranılan firması olan Bereket Otomatik Kapı Sistemleri daima gelişen teknolojiyi yakından takip ederek  sektörüne en kaliteli ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Otomatik Kapı Sistemleri alanında kaliteli hizmet veren firmamız, müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, sektöre büyük katkılar sağlamaya devam etmektedir.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Otomatik Fotoselli Kapı

Otomatik kapıya mı ihtiyacınız var? Profesyonel dürüst bir firma mı arıyorsunuz? O zaman hemen firmamız Otodoor Otomatik Kapı sistemlerini arayın mekânınıza ve bütçenize en uygun otomatik kapı çeşitlerimizi sizler için sunalım.

 • Otomatik kapılar sağladığı bir çok avantajın yanı sıra uygulandığı mekana da farklı bir hava ve prestij katmaktadır.
 • Otomatik kapılar farklı tipte çalışma şekillerine göre kullanıcılarına alternatifli seçenekler sunmaktadır. Yana kayar kapı, Döner kapı, Dairesel kapı ya da Teleskopik kapı olarak ihtiyaçlara cevap verir.
 • Otomatik kapılar Avm, Otel, Restoran, Market, Hastane ve Ofislerde sıkça kullanılmaktadır.
 • Otomatik kapılar hem insan yaşamını kolaylaştırmakta hem de yaşamımıza kalite katmaktadır.

Ücretsiz yerinde keşif imkânından yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir.

Otodoor Otomatik Kapı, sizlere birbirinden farklı otomatik garaj kapıları tasarımı sunuyor. Konutunuzun görüntüsüne en uygun tasarımı, görsellik ile birleştirerek sizlere güven ve estetiği sunuyoruz. Üstün güvenlik sistemine ek olarak elektrik kesilmesi durumlarında manuel kullanım son derece kolaydır.

Isı köprüsü oluşturmayacak şekilde tasarlanmış 45 mm kalınlığındaki poliüretan dolgulu sandviç paneller, yüksek rüzgâr yüküne dayanıklıdır. 12 m genişlik ve 8 m yüksekliğe kadar üretilebilen kapı, iş güvenlik ihtiyacınız göz önüne alınarak özel emniyet sistemleri ile donatılmıştır. .

Panelli seksiyonel kapılar yeni üretim teknolojisi ve fonksiyonel tasarımın mükemmel bir kombinasyonudur. Geliştirilmiş yalıtımı ve arttırılmış emniyeti ile öncekinden daha iyi performans sonuçları elde edilmektedir. Paneller daha uzun olduğu için daha az bağlantı vardır ve bu, en sert etkilere dahi direnebilen kapı stabilitesi sağlamaktadır.

Seksiyonel kapı panelleri; alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik olabilmektedir.

Paneller ısı köprüsü oluşturmayacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu, yüksek derecede yalıtımı sağlamakta ve yoğuşma ile korozyon problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Kapı Sistemleri, panelli seksiyonel kapılarda Nassau ve Günther ile çalışmaktadır.

Gerek elle, gerekse de elektrikle çalışabilecek son derece sessiz kapılardır. Geliştirilmiş emniyet cihazları içerisinde, kapı tekerleklerine halat sıkışmasını engelleyen koruma diski bulunmaktadır. Panellerin patentli birleştirme metodu parmak sıkışmasını engellemektedir.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Otomatik Garaj Kapıları

İstanbul Otomatik Kapı
İstanbul Otomatik Kapı

Otomatik garaj kapıları müstakil evlerinizde, apartmanlarınızda ve villanızda arabanızı daha korunaklı hale getirmektedir. Kullanımı kolay olan garaj kapıları ile araç giriş çıkışınız daha da kolaylaşacaktır. Modern ve yeni evlerde gördüğümüz otomatik garaj kapıları sayesinde binamızda estetik bir görünüme sahip oluyor. Garaj kapılarına kumanda, butonla giriş yapma seçenekleri de bulunmaktadır.

Otomatik açılan garaj kapıları ayrıca ısı yalıtımı da yaparak garaj yerlerini sıcaktan ve soğuktan koruyarak aracınızı ve ortamı belli bir sıcaklıkta tutar. Ayrıca seçenekli olarak garaj kapılarında pencere de kullanılmaktadır. Elektrik kesintilerine karşıda manuel kullanım ile kontrol edilebildiği gibi güç kaynağı ile de devreye girerler. Garaj kapılarınızı istediğiniz dekoratif seçeneklerle yapabiliyoruz. Yaptığımız kapıların içerisine toz, pislik, yağmur, dolu, kar, hatta hava bile giremez.

Otodoor Otomatik Kapı firması olarak yaptığımız tüm kapılar herhangi bir dirence karşı dayanıklıdır. Malzeme kalitesi üst düzeyde olan otomatik garaj kapılarımız uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Garaj kapılarını zorlu testlerden geçirerek zorlu koşullara hazır olacak şekilde üretip montajını yapıp sizlere sunuyoruz.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Otomatik Kepenk

İstanbul Otomatik Kapı
İstanbul Otomatik Kapı

Mekanınıza ve bütçenize en uygun ve estetik otomatik kepenkleri sizler için imal ediyoruz.

Otomatik Kepenk Çeşitleri

 • 55’lik Poliüretanlı
 • 77’lik Poliüretanlı
 • 77’lik Poliüretanlı Çelik
 • 77’lik Poliüretanlı Tek Kat Çelik
 • 100’lük Poliüretanlı Poliüretanlı Çelik

Ücretsiz yerinde keşif imkanından yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Yüksek Hızlı Pvc Kapı

Yüksek Hızlı Pvc ( branda ) kapı; fabrika ve depo alanlarının malzeme giriş-çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken geçiş noktalarında kullanılır.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Otomatik Bahçe Kapıları

Konfor ve mükemmellik için otomatik yana kayar kapı sistemleri otomatik yana kayar kapılar yerden tasarruf sağlar, şık ve çağdaştırlar. Doğal gün ışığından faydalanmak ve görsel kıstasların yerine getirilmesi söz konusu olduğunda, cam olanları idealdir.

Yanakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Otomatik Bariyer

Mekanınıza ve bütçenize en uygun ve estetik otomatik bariyerleri sizler için imal ediyoruz.

Ücretsiz yerinde keşif imkanından yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Otomatik Panjur

Mekanınıza ve bütçenize en uygun ve estetik otomatik panjurları sizler için imal ediyoruz.

Panjur Çeşitleri:

 • Dış Panjur
 • Mono Blok
 • Yalıtımlı Panjur
 • Motorlu Ev Tipi Panjur

Ücretsiz yerinde keşif imkanından yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

İSTANBUL OTOMATİK KAPI

Otomatik Pergola – Tente

Mekanınıza en uygun tentelerin projelendirmesini yaptıktan sonra sizlere en kaliteli malzemelerden otomatik tente(Pergola) sistemlerini hazırlayıp mekanınıza montajını yapıyoruz. Firmamız OTODOOR sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızdan memnun yüzlerce müşterimizden biri olmak için lütfen bizi arayın.

Pergola tenteler sadece kafe -pastane vb. işletmelere değil tüm mekânlara uygulanabilecek bir sistemdir. Günümüzde  en çok tercih edilen konforlu kullanışlı ve dekoratif bir sistemdir.

Sıcak havalarda gölgelik, karlı ve yağmurlu havalarda ise koruma görevi göre tente sistemleri ile teras, bahçe, kafe ve restoran gibi konumları kapatmanız mümkün olacaktır. En güvenilir ve doğru tente firmasını seçmeniz halinde, sorunsuz bir şekilde tente hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimizle mekanınıza gelip uygun pergola (tente)modellerimizi fiyat bilgisiyle sizlere sunuyoruz. İddia ediyoruz ki bizden daha uygun fiyat verebilecek bir firma bulamayacaksınız.

1 Comment

 1. BOSTANCI OTOMATİK KAPI  VE KEPENK SİSTEMLERİ 0545 603 80 57 – İSTANBUL OTOMATİK KAPI VE KEPENK 05456038057 OTODOOR
  Kasım 12, 2021

  […] ve mükemmellik için otomatik yana kayar kapı sistemleri otomatik yana kayar kapılar yerden tasarruf sağlar, şık ve çağdaştırlar. Doğal gün ışığından faydalanmak ve […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
× Bize Yazın